Знову подорожчання: чим зумовлене підняття тарифів на проїзд?

1318
0

Весна іде – новий  тариф несе. Вже з березня нам обіцяють підвищити вартість проїзду в громадському транспорті. Нашуміла новина сколихнула громадян, адже бажаючих діставати зайву гривню з кишені немає.

Здорожчення проїзду перевізники обґрунтовують підвищенням вартості запчастин та пального. Чи покращить зріст ціни за квиток роботу самих водіїв?

Перевізники теж запевняють,що за чинними тарифами працювати не вигідно,адже окрім закупівлі пального та ремонту транспорту на їхніх плечах ще й заробітна плата водіїв та кондукторів, відтак  власник 21го  та 22го маршрутів  вважає доцільною вартістю квитка у своїх  автобусах 7 грн.

Хвиля зростання цін накриє і тролейбуси. Щоб проїхатися в електротранспорті, доведеться віддати на гривню більше.

Налаштовані рішуче. Активісти Хмельниччини оприлюднили звернення до міського голови, в якому висловлюють свою позицію «проти».

Активісти не втрачають надію,що влада все ж пригадає свої обіцянки і таки здійснить транспортну реформу у місті,  та переглянуть перевізників.

Життя міста – у ваших руках. Тому 10-го грудня о 17-й годині зазирніть до кінотеатру ім. Шевченка, та не на перегляд кінострічки, а на громадське слухання з приводу зміни тарифів на проїзд. Не залишайтесь осторонь, та не давайте шансів іншим вирішувати за вас.