Зроблять усе, аби “витягти” сина: Неймака знову намагаються виправдати

1996
0

2015-й рік, смертельна ДТП у Летичеві. Тоді лобом у лоба зіткнулись дві автівки, водій червоної шістки з дружиною та однорічним сином загинули на місці.

За кермом смертоносної Тойоти був Євген Неймак, або, як його ще називають, «місцевий мажор». Грубо порушуючи правила дорожнього руху, чоловік виїхав на зустрічну смугу, скоївши аварію, у якій загинув дільничний та його сім’я. За тиждень після трагедії 22-річного звинуваченого привели до суду.

Хлопець стверджував, що в той момент керував машиною його товариш – місцевий міліціонер, який, додає, був напідпитку.

Безкінечні засідання Феміди, часу минуло немало, а от покараних і досі немає..

Та доки одна сім’я оплакує своїх дітей, інша ж свою – рятує. Через  2 з половиною роки від дня трагедії журналістів кличуть на перегляд фільму, який начеб то розкриває всю правду про аварію та про  слідство, яке, як заявляють, сфальсифіковане.

Віктор Колбанець є журналістом і паралельно захисником звинуваченого, адже має юридичну освіту. Чоловік «зі своєї кишені»  постарався довести невинність Неймака.

Усіма правдами й неправдами. Говорив чоловік про докази, та на питання,чому звинувачений тікав з місця пригоди, відповіді не знайшлось…

 

Не дійшовши згоди, на непорозумінні і розійшлись… Хоча з того світу молоду сім’ю не повернеш, та й болючі рани батьків не загояться ніколи, однак винен у смерті 3 людей має таки знайти мужність і визнати свою провину, та врешті відповісти за скоєне.