Зійшов сніг – з’явилося сміття: люди борються із непотребом шляхом челенджу

355
0

Як сходить сніг, окрім квітів, на світ з’являються і «сліди» людської діяльності… Пляшки, пакети, етикетки та недопалки де-не-де, але «втрапляють в око», коли прогулюєшся містом. Із проблемою ще з кінця лютого почали боротись комунальники, оскільки традиційно розпочався місячник благоустрою. За словами комунальників, порівняно із картиною п’ятирічної давнини, нині Хмельницький таки чистий. Все завдяки зміненню вимог до прибирання.

Найбільш проблемними місцями Хмельницького є приватні сектори та зони невеликих річок. Окрім цього, ще однією бідою цієї пори стає спалення сміття чи листя у межах міста. Фахівці кажуть: борються із цим як можуть, але на людей не діють навіть впроваджені штрафи.

Повертаючись до теми сміття, не можна не згадати про всесвітній челендж, котрий з’явився у одній із соцмереж. У різних куточках планети люди, гуртуючись у групи або ж одноосібно, обирають  певну ділянку та чистять її, виставляючи фото «до» та «після» із відповідним хештегом.

Тішить, що аби знайти засмічену ділянку в межах центра міста, нам довелось добрячи находитись. Відшукали таку поблизу міського пляжу. Саме це місце є улюбленим для шумних та веселих компаній, у яких, схоже, після своїх посиденьок сил на прибирання бракує.