Калиновий шлях до героїв України: в Олешині спільними стараннями до свята встановили пам’ятний знак

592
0

Не багато коштів, але так багато зусиль. Мешканці села Олешин та хмельничани зібралися на одній вулиці. Тепер вона носить нову назву Переїзд Небесної  сотні. А ще за внески людей та меценатів тут встановили пам’ятний знак – напередодні Дня захисника України.

Окрім нової назви та меморіалу вулиця героїв зеленітиме молодими деревами. Саджанці із собою несуть майже всі. Це калина, горобина і бузок – як символи подовження життя та надії на те, що Україна розцвіте на повну.

На підмогу покликали й Олешинських ДСНСівців. Їх тут зо два десятки, усі з лопатами. Кажуть: зайві руки у справі не завадять.

Стелу ж встановили на вершині вулиці. Тут згадали полеглих бійців та помолилися за майбутнє українців. Стрічку перерізали люди, які боротьбу за незалежність відчули на собі. Оксана – донька Миколи Дзявульського, який загинув на Майдані. Впевнена: такі символи допоможуть завжди пам’ятати…

Анатолій  на Майдані отримав важке вогнепальне поранення. Зараз просто бажає усім, щоб кривава історія з Інститутської більше ніколи не повторилася.

Плакали люди і небо плакало. Разом із деревами тут проростатиме й впевненість у те, що українське коріння так просто не зламати.