Клумба не встоїть: підприємці проти мешканців по Кам’янецькій, 58

527
0

Клумба не встоїть – підприємці проти мешканців. Конфлікт розгорнувся у дворі по Кам’янецькій, 58. Жителі 3 будинків “скинулися” коштами та встановили квіткову перегородку для автівок, бо кажуть: трафік у їхньому дворі не гірший, аніж на магістралях. Власники комерційних приміщень проти – чи то через паркову, чи то через пожежну безпеку. На чиїй стороні, врешті, закон?

Одні у халатах та домашніх капцях, інші – із власних офісів. Галасливий натовп зібрався у одному із дворів по Кам’янецькій. Кілька тижнів тому мешканці 3 прилеглих будинків вирішили відгородити власний двір від чужих автівок, бо, кажуть, клопоту та хвилювань через них більш ніж вдосталь.

Ба більше, уже неодноразово їхні рідні та сусіди втрапляли у доволі небезпечні ситуації, а як трапилася би біда – притягти когось до відповідальності не так і не просто.

Кілька тижнів тому провели загальні збори мешканців будинків за адресами Кам’янецька 58, 56 та 60/1, де і вирішили, що квіткова прикраса буде і око тішити, і гарантує безпеку. Скинулися коштами і встановили, аж доки на спільну власність не почали посягати сусіди-підприємці. Нарікають, ці перегородки несуть не меншу небезпеку.

Мешканці ж переконані, підприємці лукавлять, адже хочуть паркову для своїх ластівок. На крики, врешті, збіглися усі – і представники влади, і керівник управляючої муніципальної компанії. Врешті, коли справа почала стосуватися наявних дозволів та документів, напруга почала вщухати. Адже, виявляється, їх таки немає.

За словами Олександра Телішевського, пожежної небезпеки тут не створено, адже у нормах сказано – має бути або наскрізний проїзд, або місце для розвороту. Тут наявне останнє. Проте пообіцяв у справі розібратися ще й документально до кінця тижня.

А ми нагадуємо, перш ніж щось робити на проїжджій частині, навіть у Вашому власному дворі, слід отримати дозволи у відповідних служб, аби на випадок подібних ситуацій мати не лише моральне, а й законне право.