Колегія ОДА: економіка, пенсії та місцевий бюджет

237
0

З екранів телевізорів до депутатів обласної ради зійшов вже відомий у ЗМІ  начальник-рятувальник Братко.  Його та головного по дорогах області представляє сам голова адміністрації.

І лише після формальностей, депутати приступають до доповідей, запитань та “наганяїв” за незадовільні показники районів та виправдання тих, хто отримав на “горіхи”.

Не бажають поступатися робочими місцями в області працюючі пенсіонери – на 10 звичайних працівників – 44 пенсіонери, які отримують зарплатню.

Значне наповнення скарбниці  для виплати пенсій надходить від атомників, енерговиків  та  механіків. Вони і до пенсійного фонду віддають, і робочими місцями забезпечують. Вже традиційно прозвітувати хто і скільки  заплатив податків  запросили головного фіскальника.

Він доповідь виголосив, але і словом не обмовився, що Прем’єр Яценюк бачить створення його відомства “з нуля” та навіть скорочення штату податківців по всій Україні. Хоча і слухати його було майже нікому, бо половина зали засідань була порожньою. Депутати проміняли спекотну залу на теплі курорти. Сподіваємося, на сесію обласної ради прийдуть усі.