Коли дорога встелиться та хто її кладе?

726
1

Роботи на вулиці Кошарського тільки розпочалися, а вже викликали масу обурення мешканців. Мовляв, виконують їх абияк і за завищеними цінами. Тут мають постелити 126 метрів асфальту працівники фірми «Гранд Дорбуд». А люди впевнені, що цей шматок не «протягне» і кількох років.

Ще однією проблемою став тротуар. Адже, на думку людей, він занадто широкий. За державними будівельними нормами – пішохідна частина справді має бути 3 метри. Але на заваді звуження тротуару став трансформатор, який тут встановив РЕМ.

Мешканці будинків дізналися про норми та навідалися до комунального підприємства «Технагляд», аби запитати: чому не контролюють?

Ми також вирушили до головного інженера. І з’ясувалося, що висновки робити зарано. Адже ремонт тільки розпочався, а завершити його мають 1 листопада. Увесь процес контролюється, а перед укладенням асфальту буде генеральна перевірка. До того ж, якщо підрядники норм не дотримаються – перероблятимуть власним коштом.

А у «Гранд Дорбуді» не розуміють обурення мешканців. Роботи обіцяють завершити навіть раніше, щебеню досипати, а бордюри вже укріплюють, адже це тільки «макет».

Тож хвилюватися про хиткі бордюри ще рано. Треба дочекатися завершення робіт. А для того, щоб дорога не руйнувалася через стічні води, до проекту навіть внесли зміни. На вулиці Кошарського зроблять додаткові люки, а дорогу продовжать зі 126 до 160 метрів.

Отже, оцінимо роботу підприємства після зими. Тоді буде видно, чи втекли обіцянки про якість разом зі снігом, чи, все ж, вилилися у хорошу дорогу. А доки до весни ще далеко – варто дочекатися хоча б завершення робіт.