Коли ж слова врешті підтвердяться діями: чи демонтують горілу «Марисю»?

889
0

Ще не спалене вогнем, але викрите поліцією. Кафе «Марися», розташоване поблизу дендропарку, попід трасою давно мало славу, як не надто праведного закладу. Три роки тому поліцейські затримали трьох сутенерів, які організовували надання інтимних послуг прямо у кафе. А 10 дівчат розповідали, як у підвалі ладнали побут і влаштовували «дорослі ігри» у сауні по сусідству. Звістка про те, що «Марисю» мають розібрати на друзки, почала ширитися ще давно, а от від слів до діла перейшли лише опісля пожежі, що спіткала сумнівну точку на початку цього року. 10 квітня: здавалося б, вирішальний день, коли можна було б подолати осередок розпусти. На захист «Марисі» виходить безіменна особа жіночої статі.

Поліція та комунальні служби зіштовхнулися із мужністю тамтешніх дам. На час приїзду знімальної групи уже «накивали п’ятами». Скидається на це, що спрацювала якась відьомська магія – у власника «такого-собі» кафе раптово з`явилась постанова суду про заборону демонтажу приміщення, буквально за Великодні вихідні.

В основному апелює – це приватна власність, і зазіхати на неї нікому не дозволить. У виконавчій службі журналістам повідомили: справа горе-«Марисі» – не у їх компетенції. Переводячи стрілки, повідомили: за демонтаж будівлі відповідає міське управління торгівлі. Очільниця пообіцяла прокоментувати ситуацію пообіді, однак згодом просто проігнорувала інцидент, фактично відмовившись від співпраці в ім’я справедливості.

Отож, горе-бордель, чи то як на папері – кафе, чи приватне підприємство, так і не демонтували. Тож, нічні метелики, швидше за все, і надалі безкарно сіятимуть розпусту у нашому місті. Доколи, шановні правоохоронці?