Коли семеро одного… таки чекають: дачниця з Видрових Дол три роки «воює» з перевізником

1397
4

Як поставити крапку в трирічному конфлікті. Людмила Бровко  проживає у Хмельницькому, а у Видрових Долах має дачну ділянку. Туди пенсіонерка щодня приїжджає доглядати за городом. З міста до села курсує лише один автобус, і перевізника тамтешні мешканці обрали самі. Однак пані Людмила категорично проти нього. Позицію аргументує дорогою вартістю проїзду, та й виїжджає транспорт з  не призначеного  для зупинки місця.

«Пас-транс Хмельницький» працює на маршруті Хмельницький – Видрові Доли вже три роки. Селяни кажуть, водієм і власне його послугами – цілком задоволені. На противагу словам пані Людмили зазначають: ціна за квиток – невисока, в салоні завжди чисто, а ще кермувальник власноруч допомагає очищувати дороги від щебеню. Пан Олег представив нам і договір на перевезення.

Люди бідкаються: уже не вперше дії жінки провокують неприємності для інших. Через постійні сварки з водієм старші пасажири запізнюються на роботи, а молодші – на навчання. До Укртрансбезпеки пенсіонерка написала безліч заяв. На столі підприємства від руки жінки назбиралось близько 150-ти «листів щастя». Інспектор установи  розповідає, вирішити ситуацію можливо лише за умови, коли всі мешканці погодяться змінити перевізника, чого ті аж ніяк не бажають.

Зі слів селян, раніше невдоволена пенсіонерка стояла на обліку в психдиспансері. Адже спостерігалися проблеми зі здоров’ям. Вони переконані – саме у цьому і полягає причина негативного ставлення  пані Бровко до перевізника.

Мешканці неодноразово зверталися до влади, аби пенсіонерці дали вичерпну відповідь щодо її питання. Відповідно, жінці запропонували альтернативу: з міста їхати до Іванковець, а далі йти пішки. Та її не влаштовує такий варіант, мовляв, людина похилого віку не може багато ходити.

 • Innocent Bolivar

  Журналюги з 33 носа витріть, він у вас в чомусь коричневому.
  Стаття повна маячня = джинса, хто обирав тих перевізників? На ціну, та умови перевезення скаржаться всі дачники, яких я знаю.

 • Наталія

  Той, хто задоволений роботою цього перевізника,напевно,ніколи не користувався його послугами:у вихідні дні ,з весни по осінь,доїхати неможливо,автобус маленький,переповнений,їде перехилений,люди виходять з нього напівживі.Плата становить 7 гривен,Хіба це мало за таку їзду?Ганьба перевізнику Олегу та журналістам 33 каналу за явну брехню

 • Наталія

  А Людмила Бровко-розумна жінка,не треба з неї робити психічно хвору,вона просто добивається справедливості та гідних умов перевезення людей,а то худоба в кращих умовах їздить,ніж люди зранку ,на дачу Видрови доли, у суботу

 • Андрій

  Крім дачників,які їздять в субота_неділля на дачу з весни по осінь і мають квартири в Хмельницькому,є люди,які живуть на цих дачах,не маючи іншого житла.І їздять вони кожен день не на грядках погратися, а на роботу і дітей маленьких тягають в садочки і школи.А про комфорт і зручність перевезень вам можуть розповісти жителі села Іванківці,де автобус їздить три рази в будні дні і не їздить зовсім в вихідні,які їдуть з цим “поганим”Олега до лісу,а потім вночі через ліс ідуть пішки до дому.
  Мабуть їм так зрочніше.
  Доречі-пані Бровко не вимагає скасування перевізника,вона вимагає лише скорочення маршруту на тій ділянці,де вона не їде,тому що в такому випадку для неї не залишається сидячого місця.Влітку,наприклад,пані долала близько1,5км.на паралельний маршрут,щоб зайняти собі місце біля вікна.
  Стосовно психічного стану можете поспілкуватися з її сусідами,на яких протягом багатьох років лежать понаписувані заяви в різних інстанціях міста Хмельницького і не тільки.