Коли шубка уже не гріє: як екзотичних тварин, що прописалися у нашому місті, готують до зими

550
0

У місцевих зоокуточках стартував сезон «утеплення». В парку Чекмана вже активно благоустроюються домівки звірів на зимовий період. Найменших – морських свинок, перепілок та черепах – із вулиці переселили в приміщення. Тутешніх мешканців тут харчують двічі на день.

Більш віддалений, однак у всіх на слуху, притулок для звірів розгорнувся у мікрорайоні Дубове. Тут зібрали доволі цікавих мешканців: від єнотів та лисиць до ведмедів і левів. Сергій – наглядач і, власне, засновник –  протягом останніх двох років допомагає знедоленим та змученим тваринам. Лікує, годує  та поселяє у вольєри, а за можливості, прилаштовує і у комфортніші умови. На разі під його опікою – близько 70-ти чотирилапих та пернатих.

Пан Сергій також готує своїх вихованців  до зими. Більш відкриті вольєри оббиває дошками. А всередині для кожного звіра підлогу встелює сіном. Однак усі мешканці чекають на переїзд до нової, більшої та зручнішої домівки. Наразі там триває ремонт.

Конкретних термінів поки не називають. Усе залежить від того, як піде робота. Звичайно, є небайдужі люди, які допомагають в цій нелегкій справі. Доєдналася і громадська організація захисту тварин.

Вхід відвідувачі сплачують за бажанням, та Сергій просить хоча би 20 гривень. Каже, усе виручене йде на харчі. Звісно, утримання тварин вартує чимало – за словами наглядача, в місяць витрати сягають 20 тисяч. Та головне, аби всі звірі, які знайшли свій притулок в зоокуточках Хмельницького, були завжди ситі та у теплі.