“Команда молодості” Симчишина: як келих сухого б’є по голові

4344
0

На початок пригадаємо, як депутати самовіддано плескали у долоні секретареві, якого щойно обрали. На дворі був 15 рік. Михайло Кривак – освітянин із досвідом – вмощується поруч мера. Єдине, чим на той момент переймався, щоб бува не підхопити страшної секретарської хвороби.

І таки наврочив сам собі, а, можливо, просто влада псує людей? По першій ночі 16 січня на вулиці Майборського секретаря міської ради перепиняють патрульні. Чиновник за кермом службового «ЗАЗ СЕНС». Копи «поводили носом» і зачули запах алкоголю. Михайлу Криваку запропонували подмухати у трубочку, яка показала 0,5 проміле із допустимих 0,2.  Різниця й наче невелика, але вагома. Спеціалісти кажуть, зелений змій дурманить непомітно, а така кількість уже може бути фатальною.

Був при пам’яті та майже «як скельце», коли повертався із родинного свята, запевняє нас Михайло Кривак. Звісно, що тут такого? Але не можна заплющити очі на те, що посадовець був за кермом службового авто. Машини, яка утримується за бюджетні кошти, тобто за гроші із наших кишень. А ось тепер інформація для роздумів! У міському бюджеті на обслуговування усього автопарку передбачено майже 4 мільйони гривень. Цікаво й інше – хто платитиме штраф? Це, на хвилинку, не малі гроші – 10 тисяч 200 гривень…

Патрульні оформили протокол по 130, а це керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Документ активно ходить мережею. А користувачі навіть не ділилися на табори: у своїх коментарях вони одностайні – чиновник вчинив злочин!

От тобі і команда молодості. Кадри, які мали б вирішувати усе, все частіше потрапляють у незручні ситуації. А що ж градоначальник? Олександр Симчишин, як уже водиться у щирих українців, вже вкотре займає позицію «а моя хата скраю».

За алкогольний скандал та катання уночі Михайла Кривака позбавили привілейованого становища – йому заборонили навіть на крок підходити до службових авто. Схоже, міський голова десь у душі не натішиться, що то не його перепинили… адже подейкують, і сам грішить катанням на службовому транспорті.

Не думаємо, що три роки тому ще недосвідчений політик, але майже губернатор, кривив душею, коли нам говорив, що кабінети і автівки – то розкіш. Напевне, теперішній міський голова давно забув, що таке громадський транспорт.

Звісно, чи був п’яним Михайло Кривак – покажуть аналізи крові, а чи винен – скаже суд, проте ситуація настільки патова, що бракує слів. Мінімум, що чекає секретаря, це дисциплінарне стягнення, а максимум – його «пожурить» депутатська комісія із народною назвою «обліко морале»! Звісно, після алкогольного скандалу чиновники нашої ради стануть обережнішими… хоча, не факт. От тільки питання, яке дуже шкребе душу: скільки наших грошей пішло та піде на приватні «покатушки» міської влади? А ми ж заправляємо ці авто, ремонтуємо та купуємо… слушно зауважив блогер Андрій Попик. Можливо, нашій Раді варто запровадити GPS-контроль не лише для тролейбусів… Чи не так?