Пісок із витяжки, фекалії у душовій та байдужість ЖЕКу – щоденні проблеми хмельничанки

355
0

Людмила Сергіївна проживає за адресою вул. Панаса Мирного, 35. Проблеми із витяжкою у ванній кімнаті розпочалися ще у 2013-му, а от з каналізацією – 2 місяці тому. Поріг своєї 3-ї дільниці житлово-експлуатаційної організації оббивала не раз, але марно.

Розповідає, щоранку чекає у ванній на нову знахідку. Найчастіше із витяжної шахти уся підлога всипається піском та щебенем. А маючи душову кабіну, змушена митися у тазі, адже із каналізації раптово можуть политися фекалії та інші відходи життєдіяльності.

Нарікає, ЖЕК розбиратися особливо не хоче. Приходять, але кажуть, що все гаразд. Отримати таку ж відповідь довелося і нам, проте теж із труднощами. Не зважаючи на прийомні години керівника з 8 ранку і до 12 у вівторок, об 11:30 на місці – лише бухгалтер.

Володимира Анатолійовича ми знаходимо десь за півгодини. Каже – все знають, усе перевіряли, а результату – нуль. Мовляв, і в вас, і в нас усе гаразд.

Розводять руками – результати їхньої роботи на папері, але от у реальності, як ми самі пересвідчилися, відсутні. Адже навіть у цей день жінка демонструє за пральною машиною мокрий щебінь.

Так і живемо. Поки одні ігнорують скарги хмельничан, ті залишаються із своєю проблемою сам-на-сам, при цьому кожного місяця справно «даруючи» комунальникам, що бездіють та обмежуються відписками, заробітну плату.