Комунальні гіганти та дрібні ремонти Хмельницького: чи готові у ЖКГ до першого снігу?

338
0

На календарі – 1 листопада. Останні дні жовтня у Хмельницькому видалися не надто теплими, до того ж й проймали до кісток шквальними вітрами. Місто зодягається та готується до перших морозів, зранку навіть можна побачити сніг. Проте, як завжди, в Україні – дороги та фонтани латаються до останнього. В управлінні ЖКГ плекають надію таки доосвоїти виділені кошти. Але Василь Пилипович хизується – про погоду знає, навіть має Синоптик на телефоні.

Каже – осінь у всій її подобі таки чекали. Ми ж вирушаємо на 3 масштабні ремонти, аби перевірити, що встигають, а що залишають на весну.

Усім автомобілістам увага: дорогу обіцяють прочинити уже 1 грудня. Адже саме до цієї дати завершать найосновніше.

Наразі працюють над укріпленням колон, аби врешті відкрити рух. Поки що робота не затримується і сподіваються таки на прихильність небесної канцелярії. Наступного року планують завершувати роботи під самою переправою, а також тротуари, бар’єри, перила та інші деталі.

Величезна реконструкція чергового водограю, як і попередній об’єкт, завершиться уже у 2018. Із виділених майже 5 млн. на увесь проект цього року витратять 4. Зазначають, тут теж усе розрахували.

І, наостанок, вирішили підлатати і те, що і у самих «під носом» – замінюють водовідвідні ринви на пішохідній Проскурівській – від Соборної до Проскурівського Підпілля в обидві сторони. За маленький об’єкт сума – 200 тис. грн.

Тож, здається, дорікнути таки немає чим. Маємо лиш надію, що це не просто красиві слова на камеру та вдалий збіг обставин для працівників комунальної сфери. І віримо, що роботи справді пройдуть «на совість», а не коли новий асфальт – у калабані.