Французька «кондитерка» з українськими мурахами: хмельничанин виявив у випічці «живий сюрприз»

1044
1

Начинка з «лапками» на сніданок. Уявіть собі – звичайна хмельницька сім’я збирається буденним ранком за столом. Доки дорослі допивають каву, їхня 4-річна донька от-от посмакує круасаном, напередодні придбаним мамою у найближчому продуктовому магазині. Та от халепа – із запашної булочки на дівчинку «дивляться» живі мурахи.

У неприємній ситуації пан Олександр магазин не звинувачує, каже, винні саме виробники. Адже, як стверджує, неодноразово був свідком, як отриману від Хлібозаводу продукцію виставляли на вітрину, і вона завжди запакована в герметичну плівку. Тож у випічку мурахи «перебралися» точно не з крамниці.

До слова, це вже не перший випадок неочікуваних знахідок у продукції хлібозаводу. Ми вам уже розповідали, як містянин знайшов у скибці хліба залізний гачок. Чоловік одразу написав скаргу на виробника. Тоді на заводі помилку визнали, мовляв, стався розрив сітки поду печі – так її уламок випадково втрапив у буханець.

Однак, це ще не все. Знаходили споживачі у рум’яному і шматки шерсті, яка була схожа на рештки гризуна. А от шепетівчанці «пощастило» більше: вона виявила у придбаному окрайці цілу мишу. А, як відомо, ці хвостаті переносять безліч хвороб, до прикладу, енцефаліт, чуму та сказ.

Щодо Олександра, то місце покупок чоловік змінювати не збирається, проте від круасанів тепер точно відмовиться. Цей випадок ще раз доводить: перед тим, як покуштувати той чи інший продукт, пильнуйте, аби ніщо не зіпсувало вам апетит.