Понад два роки «вірою та правдою» служив у Хмельницькому, а тепер керуватиме у Франківську

630
0

На кого ж ти нас полишив? Він понад два роки «вірою та правдою» служив у Хмельницькому, і байдуже, що мав чимало «доброзичливців». Керівника наших патрульних офіційно «презентували» франківським копам. Олег Костенко уже приступив до служби та пообіцяв нові підходи у роботі. Сподіваємося, що не ті, які встиг запровадити у нашому місті.

Що 2 роки тому Олег Костенко робив із товаришами по службі на станції юних натуралістів, досі для усіх нас залишається нерозгаданою таємницею. Проте, хто старе пом’яне, тому і око геть…

Керівник Хмельницьких патрульних уже з приставкою “ЕКС” переїхав до іншого міста і обійняв рівноцінну посаду. Тепер Костенко керуватиме франківськими копами замість найвищого патрульного України Дмитра Міхалця. Такий собі обмін. Дмитро натомість, повернувся до рідного Хмельницького.

Наразі новопризначений «шериф» освоюється на службі. В патрульній поліції кажуть, ротація поліцейських звична практика, яку застосовує МВС. Тим часом, уже колишні підлеглі написали на прощання Олегу Костенку листа.