Кохання творить дива та здійснює МРІЇ: як приклад – родина Особських

419
0

Кожна людина у своєму житті мріє. Мріє про успіх, славу, статки. Але все це часто стає другорядним, коли поруч немає надійного плеча, люблячих очей, підтримки та теплих обіймів. Кохання змушує людей рухатись уперед, підійматися до нових вершин. Так, справжній зразок сімейного благополуччя та взаємної любові є й на агрохолдингу «Мрія». Це сьогодні Людмила – старший обліковець, а Юрій – фахівець по збору урожаю. Проте, колись усе було інакше. Ми розповімо, як два погляди зійшлися у один.

А познайомилися вони ще коли їй було усього 16, йому – 21. Пригадує, як сьогодні, це був лютий місяць. Друзі прийшли відпросити Людмилу на дискотеку. Батьки, завжди суворі та турботливі, та на диво відпустили доньку… Як виявилося, назустріч долі. Адже саме там вона зустріла тоді ще майбутнього чоловіка.

Так почався їх роман довжиною в життя. Це була та любов, про яку пишуть у книгах – із трепетними зустрічами та вогнем у серці. Спершу лякала різниця у віці – 5 років, однак згодом дізналися, що мають спільне прізвище – Особські. Це й сприйняли як добрий знак згори.

Заради Юрія дівчина готова була відмовитися від мандрівок з друзями, а він, щоб зустрітися з коханою, долав щовечора десятки кілометрів. А уже через 2 роки, коли дівчині виповнилося 18, вирішили – час настав. Чоловік покликав Людмилу під вінець, і тоді нарешті прозвучало заповітне «ТАК».

Врешті, родині Особських вдалося побудувати свій власний маленький рай на землі. Вони спільно зазирнули в усі найтуристичніші куточки Західної України. Зараз мають немале господарство – понад сотню кроликів та вівчарку. Проте, найголовніше їхнє щастя – родина. Адже у шлюбі пара народила двох чудесних хлопців – Олександра та Сергія.

Розповідають, секрет щасливих та тривалих стосунків у підтримці, взаєморозумінні, єдності та, головне, незгасаючому почутті кохання. У цій сім’ї люблять проводити час разом, завжди обговорюють те, що турбує, та дивують один одного сюрпризами.

Гармонія допомагає їм встигати все та надихає на досягнення нових звершень та висот. І це, кажуть, найважливіше, коли знаєш, що у тебе є тил, а вдома після робочого дня з нетерпінням  чекають на твою посмішку.

Незважаючи на острахи та упередження, для Людмили та Юрія не стала перешкодою любові і спільна робота. Кажуть, навіть навпаки, з’являється ще більша єдність та відчуття, що вони працюють заради спільної мети. Так, у агрохолдинг «Мрія» жінка прийшла ще у 2012 році, і через 4 роки переманила у компанію й чоловіка, щоправда, на сезонну роботу.

Шляхом батьків також планує йти і старший син подружжя Сашко – уже потрохи починає вивчати аграрну справу. Головне любити те, що ти робиш і робити те, що ти любиш – тоді життя буде щасливим і кожен день буде грає новими яскравими барвами.

Зима – чудова пора, коли Людмила та Юрій гортають альбоми, радо дивляться на засніжені вулиці та згадують ті далекі роки, коли доля помахом своєї руки назавжди зв’язала два самотніх серця. Мрійте, і Ваші мрії теж обов’язково здійсняться.