Кращі з кращих талантів області: 20 митців з Хмельниччини отримуватимуть фінансову підтримку

445
0

Арману Аракеляну –  13. Він от уже 4 роки  навчається в музичній школі №1 міста Хмельницького. Грає на укулеле, додатково займається фортепіано та співає.

У цій програмі удача йому, на жаль, не посміхнулася. Проте, не зважаючи на те, що судді не повернулися, таки співав дуетом із тренерами.

Сьогодні він уже не на сцені, а в офіційному антуражі Обласної державної адміністрації. Арман став одним із 10 обдарованих дітей Хмельниччини, хто цьогоріч отримує стипендію за власні творчі здобутки.

Також у переліку творчих дітей і Софія Янович з Нетішина. Дівчинка є також призеркою численних конкурсів, а у музичній школі навчається вже 7 років.

Проте, на урочистостях відзначали не лише дітей, а й дорослих. Серед усіх наш 61-річний земляк, поет, лауреат Шевченківської премії 2009 року Павло Гірник. Зазначає, подібна підтримка митців важлива, особливо зважаючи на пенсії.

Усього владці винагородили фінансовими стипендіями 10 обдарованих дітей та 10 творчих діячів з усієї області, які гідно показали себе протягом минулого року. Сподіваються, що таке заохочення стане додатковим поштовхом до дій.