Замість круп’яних контейнерів – пустка. Куди зникли підприємці з продуктового ринку?

412
0

Торгувати по вулиціТельмана, а нині Вайсера, у Хмельницькому розпочали ще після Другої Світової війни. Протягом 1954-1956 років звели перший ринок із головним входом, рядами для продажів та кіосками. Фактично, з тих пір дух торгівлі і оселився у центрі нашого міста. Уже у 1960-х роках спорудили великий критий павільйон. А три павільйони у вигляді величезних шатрів площею понад 6 тис. кв. м. з’явилися у середині 80-х. Уже з 2000-х продумана конструкція почала обростати дрібними ятками та більш масивними торговими центрами.

Нині ж місцина перетворилася на такий собі острівець бруду. У пошуках їжі тут сновигають та лопотять крилами голуби, під ногами – багнюка та сміття. Проте, поруч помічаємо кілька банок із фарбою та залізні конструкції. Питаємо тутешніх – куди зникли з десяток контейнерів.

Жіночки розводять руками – пішли на вихідний у понеділок, а повернулись і застали на місці сусідів пустку. Плітки не розповідають, та й те, що знають, кажуть не надто охоче. Чи не зведуть тут черговий торговельний центр, а чи не попросять «на вихід» усіх – не знають. Інформацією володіють ті, що торгують також крупами.

Підприємців та і хмельничан заспокоює директор ринку, Наталія Петрівна. Дійсно, планується така собі реконструкція – старі ятки замінять на нові торговельні ряди, аналогічні уже зведеним. Просто усьому свій час. Бо ж, каже, старі контейнери були уже геть в занедбаному стані та, визнає, не надто чистими. В амбітних планах – замінити весь круп’яний ряд. Загалом, роботи затягнуться на 3-4 місяці.