Куди завгодно, та не до Хмельницького! Артисти скасовують свої виступи

2562
3

Тенденції зірваних концертів у Хмельницькому. Все почалось більше року тому, коли «Золоті кити» Потапа та Насті Каменських, залиті кров’ю та закидані петардами, попливли з нашого міста якнайдалі… Тоді активісти аргументували свій протест виступами артистів у Росії.

Уже не через гастролі у Московії, але через російську мову вистави та пікантну тематику не дали приїхати до Хмельницького й відомому українському театрові «Чорний квадрат». Не схвалювали й «Анну Кареніну», проте в цьому випадку російськомовну виставу таки планують пустити на сцену Старицького 5-го грудня.

Прогнозували «теплий прийом» і Сергію Бабкіну, якого чекали тисячі глядачів. Соколята на чолі з депутатом обласної ради Віктором Бурликом палили афіші та погрожували зірвати концерт, якщо співак не висловить свою цілковиту негативну позицію щодо країни-агресора.

Їх чекали фанати… та «соколята». Але із всеукраїнського туру гурт «НеАнгели» Хмельницький викреслили. Мовляв, тут прихильників не так багато, та й непроданих квитків залишилося чимало.

І дійсно, трапляється так, що артисти не можуть зібрати повну залу слухачів. Але, як  ми довідалися, не у цьому випадку… організатори ж нас запевнили, що причина не в білетах, адже розпродали їх майже всі. Як запевнили, «Не Ангели» не спустяться до нас  через погрози.  Не сумнівається в такій причині й Віктор Бурлик, який і сам активно висловлювався проти такого російськомовного заходу.

Нагадаємо, координатор хмельницького осередку «Сокіл» заявляв,що артисти в 14му виступали у Росії, тому якщо публічно не зроблять заяв щодо політичної ситуації – бути біді. «НеАнгели» ж вирішили не створювати собі зайвих проблем та просто проігнорувати наше місто. Кошти за квитки обіцяють повернути.

Та не єдині Слава і Вікторія оминули Хмельницький. Постійні погрози щодо російської мови, відсутність чіткої політичної позиції змушують артистів забути про нас.  Так, до прикладу, у списку концертів гурту «Время и стекло» – Хмельницький відсутній. Або ж відомий мандрівник Дмитро Комаров з командою програми «Світ навиворіт» –  промандрувавши найнебезпечнішими стежками світу, нас побоявся. Список талановитих людей України, що уже не виступають на хмельницькій сцені, лише збільшується. Здається, що з такими темпами слухатимемо ми улюблені пісні лише в навушниках.