Кінотеатр “Мир” знесуть? Щоб натомість побудувати паркінг

1235
0

За два квартали від міської ради «заховався» старенький кінотеатр, про який, власне, і думати забули самі хмельничани. Ось колишній красень на кадрах. Заклад із 15 років на замку. Мерія повернула собі об’єкт, який у 98-му втратила через хитромудру схему.  А це, на хвилиночку, 306 квадратних метрів у серці рідного міста. Суди тривали дуже довго, і були вони запеклими.  Нині від будівлі лишилися тільки стіни, у середині, фактично, все зруйноване, тому мер каже: «Треба щось робити!» Варіантів знайшли одразу декілька.

«Кіна» тут однозначно не буде, а от багаторівневий паркінг – ще й як. Тобто будівлю, як на те буде воля усіх профільних комісій та депутатів, розберуть по цеглинам. Прихильникам моновистав перейматися не варто, Володимира Смотрителя не відселять із його частини будівлі. Як позитив – вулицю розвантажать від автомобілів. Ви й самі знаєте та бачите – тут часом не протиснутися. І до теми: місто дуже хоче придбати евакуатор.

Це усе перспективи не такого уже, але далекого майбутнього, а щодо сьогодення… За нами усіма скоро стежитиме «всевидяче око». Депутати виділять гроші на відеоспостереження. Камери хочуть прилаштувати фактично на усіх вулицях, скверах, спальних мікрорайонах. Хто найбільше втішений від цієї новини, так це правоохоронці. Валерій Онісьєв додає: так значно легше буде хапати злочинців за цікаві подробиці.

У березні міські депутати допоможуть кількома мільйонами і летовищу. Вони, як і обласні обранці, дуже хочуть, щоб наші літаки полетіли. Це тема уже наступного матеріалу. Загалом на сесії розглянули понад сотню питань – і величезна частина їх земельні. Робили це швидко, одним натисканням кнопки ЗА.