Мелодрама, зірки та справжня червона доріжка: усе це – Одеський міжнародний кінофестиваль-2017

2706
0

Назва, яка говорить сама за себе: Одеський міжнародний кінофестиваль. Саме сюди до курортної столиці України приїздять гості з різних куточків світу, аби віддати данину кіномистецтву.

Відомі на весь світ та ті, хто лише починає свій кіношлях – ступили на червону доріжку. Одні – оцінити сучасний кінематограф, інші ж – відчути атмосферу яскравого килиму. Однак усі без виключення стали частинкою масштабного дійства.

Кіно з присмаком морського бризу. Цьогорічні 911 заявок із 81 (вісімдесяти однієї) країни і 5ти континентів стали справжнім рекордом фестивалю.

Зелене світло й для рідного кінематографу.  265 заявок від  українських кіновиробників отримали організатори заходу.

Не лише дивитися, а й як створювати. Аудиторія кінофестивалю налічує і тих, хто просто насолоджується кінострічками, і тих, хто їх творить. Для останніх  було організовані зустрічі, лекції та презентації.

Саме цей майданчик – місце, яким пройшло чимало артистів кіно. Він приймав лекторів, які ділились своїми знаннями зі створення кіношедеврів.

Творчі зустрічі, які не залишать байдужим нікого. Прихильники акторів, які завітали на фестиваль, мали змогу не лише побачити своїх кумирів, але й поспілкуватися з ними віч-на-віч.

Як от Римма Зюбіна – знайоме обличчя з телеекрану. За її плечима –  понад 50 ролей у театрі та 85  у кіно.

Гном Кілі – не на екрані, а на відстані витягнутої руки! Зірка фільму «Хоббіт» Ейдан Тернер відвідав берег Чорного моря, й уже з новим шедевром. «З любов’ю, Вінсент» –  дійсно кінокартина у всіх сенсах цього слова, адже вперше за всю історію кінематографу фільм був намальований  олійними фарбами.

Кіно – це місце, де кожен може прожити безліч життів, потрібно просто обрати, ким Ви хочете стати. Одеський міжнародний кінофестиваль – це простір для фантазії, втіленої у життя.