Лави збройних сил поповнюються: у Красилівському районі на службу прикликали юнаків

319
0

Нині вони ще у звичному  цивільному одязі. Проте вже зовсім скоро  ось ці молодики змінять свої джинси та кросівки на справжню військову форму. Це, так би мовити, перша партія строковиків весняного призову у Красилівському районі. Поки що їх пятеро, але вже до кінця сезону на службу в армію вирушать  30 чоловік.

Самі ж юнаки строкової служби не бояться. Певні: у військових лавах здобудуть нові знання, які необхідні кожному чоловікові, та знайдуть нових друзів.

Батьки та друзі, на відміну від строковиків,  помітно хвилюються. Оскільки переймаються, аби їхніх дітей  вже після служби не направили у зону АТО.

Втім, військовий комісар усіх запевнив – примусово наші хлопці на  Схід не потраплять.  Хіба що добровільно виявлять прагнення боронити кордони. І нести строкову службу на окупованих територіях не будуть.

Лави строковиків поповнили,  тепер  усіх бажаючих запрошують на службу за контрактом. Оскільки, важливо, аби українські межі захищали  відважні добровольці. Які роблять це не за наказом, а за покликом  патріотизму.

Контрактна служба – вкрай важлива. У цьому переконаний і пан Микола. Чоловік   – військовослужбовець, і знає все про  війну на Сході. АТОвець певен: наша армія порівняно з 2014 роком помітно вийшла на кращий рівень.  І нині забезпечена усім необхідним.

Що ж,  проводжаємо хлопців на службу, та чекатимемо повернення уже не юнаків, а справжніх чоловіків та відважних захисників.