Легенди міста оживають в Кам’янці-Подільському: стартував туристичний сезон

475
0

Ще не знаєте, як провести 21 та 22 квітня? Ви проживаєте у м. Хмельницькому чи Хмельницькій області? Завжди мріяли навідатися до Старовинної фортеці? Тоді саме час придбати квиток до Кам’янця-Подільського. Відкриття туристичного сезону завжди супроводжується розвагами й цікавинками. Найцікавіший день, звісно, субота.

5 місце у нашому рейтингу посідає Гастрономічний ярмарок, що розгорнеться на П’ятницькій та триватиме весь день, а також можете скласти власну Смачну карту у місцевих закладах харчування.

4 місце займає Театральний квест «Легенди міста оживають». Він розпочнеться о 14:00 на Алеї закоханих,а також на вул. Троїцькій, у Магдебурзькому сквері, на оглядовому майданчику та в одній із кав’ярень.

Не могли не згадати про родзинку міста – Стародавню фортецю. Якщо Ви у ній ніколи не бували, втратили чимало. А якщо відвідували, то, погодьтеся, до неї хочеться повертатися знову і знову.

2 місце у рейтингу посідає офіційна церемонія відкриття на площі Польський ринок о 19 годині, яка, до слова, завершиться видовищним фаєр-шоу та вечірнім світінням повітряних куль.

І 1 місце, яке заманює не лише туристів, а й любителів адреналіну – сучасні екстремальні розваги старого міста. Стрибки з мосту над річкою Стрімка лань при виїзді з міста, переправа над каньйоном і навіть для не надто сміливих – альпінпарк. Усе це подарує незабутні емоції на все життя та сповнить вас драйвом.