Летичівський рибний ринок: смачно, проте нелегально, а від того – небезпечно

236
0

Коли проїжджаєш цю місцину, аж слинка тече. Тут тобі і каву при дорозі зроблять, і смачненького до столу дадуть. Ціни підлаштовують під покупця – можна сторгуватися та підібрати рибину до свого гаманця.

Проте, цей хаотичний ринок має одне вагоме «але». Документів на товар не має практично ніхто із продавців. На відкритих прилавках рибку до вас смакують «гурмани» з крильцями та вусиками – нічим вона не накривається, а продавці пакують продукцію тими ж руками, якими й беруть гроші. Сама ж конструкція являє собою таку собі «жерстяну» банку, що в спеку може знатно нагріватися. Про рукавички, чепчики чи фартушки тут і не чули.

Ось ця жінка поволі розкладає прилавок та не називає свого імені. Документи, класично, відсутні, а свіжість риби пропонує покупцям визначити «на око».

Олена Петрівна – єдина з усього ринку, хто таки спромоглася показати нам бодай медичну книжку. Робить це «без ентузіазму». Інших документів про походження риби не має.

Що ж такого небезпечного може приховувати ця риба – запитаєте ви. Все просто. Саме у такому продукті найкраще можуть розвиватися збудники ботулізму, і саме ця хвороба несе смертельну загрозу для людини. Лише минулого року в Україні на ботулізм занедужало 80 людей, 7 з яких загинуло. Також, ці бактерії можуть «жити» в неякісних закрутках. А у рибі живій можуть «оселитися» численні види глистів, та й де зростала риба – теж питання.

Щодо цін: карась –25 грн., щука – 70-60 грн. Врешті, більшість покупців воліють вірити у чесність та добропорядність продавців, закриваючи очі на умови.

От Роман із дитинства ходить до уже перевіреного часом чоловіка, тож купівля риби тут у них стала доброю сімейною традицією.

Купує, не зважаючи на відсутність документів, а от його «перевірений» продавець виявився не надто привітним.

Добре, коли смачно; погано, коли частування може звести людину на той світ. Вкотре, нагадуємо, відповідно до закону “Про захист прав споживачів”, покупець має повне право на необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника. Тож стежте за тим, що купуєте до столу, та бережіть своє здоров’я!