Лисогірка святкує 243 день народження спільно із БО «Фонд родини Кольгофер»

434
0

На дворі вариться смачні куліш та уха, громада вбралася у ошатні вишиванки та прямує до сільського клубу. На обличчях – посмішки, у душі – радість від зустрічі, адже нині усе село Лисогірка святкує свій 243 день народження.

Послухати та поспівати пісень, а головне – згуртуватися у велику родину кожен мешканець села може саме у цей день. Староста села розповідає: життя у цьому краї зародилося ще раніше, але мешкали люди на окремих хуторках. Назвали малу батьківщину діди-прадіди через своєрідний ландшафт.

У 2015 році село почало свій новий шлях становлення та розвитку, адже увійшло до Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Цього святкового дня до Лисогірки завітав і голова ОТГ, аби привітати та запевнити – усі спільно ми можемо розвиватися і досягати кращого.

Як і в більшості українських селах, через падіння рівня підземних вод, чимало де виникли проблеми із водою. Тому, водопостачання – одне із пріоритетних завдань, хоч і достатньо об’ємне.

Любити село та жити у ньому можна і потрібно, адже хто як не самі мешканці зможуть розвивати власний край. Проте, Емілія Тадеушівна каже: часто відчуває підтримку і зі сторони. Переконує, вона неоціненна, надихає та дає суттєвий поштовх для розвитку навіть малої громади.

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» у цей день також завітала на свято. До слова, уже далеко не вперше. Привезли смаколиків для усіх і кожного, а громаду ще й підтримали фінансово. Вони відгукуються на кожне запрошення, адже, переконують, лише діалог та взаємна підтримка стане рушійною силою у будь-якій справі.

Прості мешканці уже кожного разу з нетерпінням чекають благодійників та, не приховують, їх гостинців. Зазначають, така увага дуже цінна та приємна.

Благодійники кажуть: така щира та непідробна вдячність вкотре доводить  – те усе, що вони роблять має вагу та недаремне. Тому ось такими помірними, проте впевненими кроками будуть рухатись і далі, аби кожне село Хмельниччини відчувало себе потрібним та розвивалося. А з ними і вся Україна!