Любов без меж – Кам’янець-Подільський оженить закоханих за добу

1543
0

Уже майже рік в кількох містах України діє пілотний проект «Шлюб за добу». Так, майже 5 тисяч пар одружилися лише за 24 години. 14 лютого, у День святого Валентина, цей сервіс стартував у історичній родзинці Хмельницької області – Кам’янці-Подільському.

Першими на весільний рушник того дня стали Кристина та Михайло. 2 роки тому саме у День закоханих почали зустрічатися, а тепер вирішили узаконити свої стосунки. Після обміну обручками трепетно пригадують освідчення.

Привітати перших сміливих подолян до Кам’янця приїхав і заступник Міністра юстиції України. Гія Гідзадзе зауважив: раніше держава немовби була органом, який мусив врятувати і вберегти громадян від необдуманих рішень. Так, виникали корупційні схеми і хто хотів – все-одно одружувався раніше.

Окрім того, стати під вінець можна у стінах Кам’янець-Подільської ратуші, картинній галереї та просто в інформаціно-туристичному центрі.

І, хоча, пришвидшення процедури одруження платне, у нашій області ціна поки що найбільш лояльна – від 1 до 1,5 тисячі гривень. На противагу, у інших містах, ціна сягає 5-6 тисяч. Тож, сподіваються, що цей проект залучить ще більше туристів не лише з усієї України, а й з-за кордону.