Люди в формі вийшли в рейд центром міста, аби знайти недобросовісних водіїв та пішоходів

575
1

Полювання… на порушників. Хмельницькі копи вирішили показати громадянам, як борються із недобросовісними учасниками дорожнього руху. Так, у четвер надвечір в супроводі журналістів пройшлися центральними вулицями міста та перевірили, чи дотримуються хмельничани правил. Однак, виявити – ще не означає покарати.

Цей чоловік зупинився в не призначеному для паркування місці. Як тільки побачив патрульного – одразу кинувся тікати. Та його спинив поліцейський. Одразу перевірили документи та виписали протокол.

Хитрості містянам не позичати: як бачать патрульних – одразу стають порядними громадянами. Дорогу переходять тільки на зелене світло. Та нам вдалося «підловити» на камеру хмельничанина, що перебігав на червоне. І поліцейські таки не поспішили покарати чоловіка.

Лейтенант поліції розповідає, порушень у водіїв та пішоходів виявляють таки чимало. Та не завжди патрульні можуть покарати винних.

Щодня патрульні міста отримують близько 150-ти викликів вдень, і сотню – вночі. А у результаті ж сьогоднішнього рейду виписали один протокол, іншим – усне попередження. Та як ми можемо помітити щодня, цей метод не надто дієвий, аби вплинути на порушників.

  • Сергій Рибак

    Чому ж пішоходові не виписали протокол??????????