Лідер Аграрної партії України завітав на Хмельниччину

529
0

За останній місяць лідер АПУ  Віталій Скоцик відвідав декілька областей,серед яких і Хмельницька,  щоб обговорити із аграріями проблемні питання сектору, які не дають можливості звести економіку держави “на ноги”.

Лідер партії зазначив, що аграрний сектор чи не єдиний в державі може заповнити бюджетну скарбницю, адже вже зараз Україна займає передові позиції у експорті зерна.

Серед найбільших проблем аграрії вбачають і земельну реформу, яка і досі не знайшла ні правильних позицій, ні логічного завершення.

Представники політичної сили близько десятка разів виходили на загальнонаціональні страйки. Піднімали питання  мораторію та реформ у ВР. А зараз презентують свою стратегію у різних областях. У нашій, окрім Хмельницького, відвідали і Старокостянтинів. Де тваринницькі господарства ледве виживають.

Представники АПУ обіцяють: не дадуть землі перекочувати до рук купки бізнесменів. Адже чорноземи споконвіків були багатством нації. І люди повинні працювати та жити в Україні, а не шукати заробітку поза її межами.