Літо, сонце,… море? Чи відчують на собі омріяні хвилі ті, хто запізно взявся купувати квитки

365
0

Увесь рік тяжко працювати, відкладати кошти, аби влітку ринути на піщані пляжі або до гір. У кожного свої уподобання, та все ж шляхи, зазвичай, одні: більшість обирають подорожі потягом. Усі зручності «під боком»: туалет, чай або кава, постільна білизна, рушник. Проте от біда: коли приходить курортний сезон, «надибати» квитки майже неможливо. Й це стосується не лише поїздок до моря.

У продаж білети надходять за 45 діб до дати відправлення потяга. Проте, якщо їх розкупили ще за півтора місяці, немає гарантії, що з’являться ще. Усе залежить від попиту на конкретний напрям та поїзд й, відповідно, від рішення керівництва, додавати ще вагони чи ні. Помічаємо, що на залізничному вокзалі не надто й людно. У черзі лишень по 5-6 чоловік. Запитаємо, чи вдоволені хмельничани кількістю посадкових талонів.

Усе дуже просто: обираєш пункт відправлення та призначення, день від’їзду, й тоді уже зі списку запропонованого – потрібний потяг, кількість місць, тип вагону. А в разі відсутності білетів можна підключити сервіс, який проінформує вас, якщо ті з’являться у продажу. Задаєте усі вище згадані параметри, свою електрону адресу та телефон, й коли квитки будуть в наявності – вам прийде сповіщення.

Дістатися до потрібного місця можна не лише потягом, а й машиною. Хто немає власного транспорту, може скористатися послугами перевізників. Біля залізничного вокзалу із банерами на всю автівку стоять маршрутки до Одеси та Затоки. Проте вартує таке задоволення недешево. Якщо плануєте їхати до міста-героя – із кишені доведеться викласти 400 гривень, а ще далі – на 50 більше. І це тоді, як за плацкарт потрібно заплатити в рази дешевше. Та і у таких поїздках є свої плюси.

Для того, аби уникнути проблем із дорогою, плануйте подорож заздалегідь. Купуйте квитки, домовляйтесь за житло та розраховуйте кошти. Тоді ваш відпочинок буде максимально комфортним, спокійним та принесе багато задоволення.