Майже «виправні» роботи: водія маршрутки №38 відправлять на «перевиховання» у зону АТО

646
0

У серпні 17-го дружині Олександра Бойка співчувало усе місто. За 9 місяців після похорону вдові героя довелося відчути справжнє приниження. Водій відмовився везти жінку по пільговому посвідченню.

У зону АТО за приниження вдови полковника Нацгвардії. Профільні чиновники нашої ради вирішили відрядити на Донбас водія, який по-хамськи вигнав із салону Світлану Бойко.

Це скоріше не покарання, вважають у Раді, а профілактика. Водій поїде в АТО разом із волонтерами із гуманітарною. Коли повернеться, припускають, іншими очима дивитиметься на світ та на пільговиків.

Вчинок водія таки наробив галасу у місті. Вдова бійця пригадує – чоловік кинув у спину фразу «Допоки вона не вийде – ніхто не поїде».

Містяни обурені таким вчинком і вимагають звільнення водія.  Щоправда, владці вважають, що це занадто радикально, адже маршрут залишиться без однієї машини.

Колеги опального водія небагатослівні. Кажуть, чоловік припустився помилки.

Це далеко не перший випадок у нашому місті, коли водії навідріз відмовляються перевозити пільговиків. Раніше їх просто звільняли. Але тепер взялися по-іншому «виховувати» чоловіків. Якщо ж і це не допоможе, у перевізника відберуть ліцензію.  Ми ж нагадаємо, право на безкоштовний проїзд серед інших категорій мають члени родин загиблих бійців. Перевізникам компенсують витрати із бюджету.