Майстри пера Хмельниччини у зелених кріслах обласної ради

522
0

Із селищ, містечок та районних центрів. Усюди живуть люди, що стикаються із конфліктами, владними непорозуміннями та негараздами. Про це не з чуток знають обласні журналісти. Вони вирушають до кожного, аби почути та допомогти. Нині ж публіцисти від наймолодших до наймудріших зібралися, аби почути слова вдячності за роботу. День Журналіста був запроваджений ще 23 роки тому. З тих пір багато води збігло. Це знає і пані Євгенія. Вона у ЗМІ ще з 80-х. Проте, наголошує – завжди потрібно навчатися та удосконалювати свою майстерність.

Її молодша колега більше може розповісти про небезпеку журналістики. З початку подій в АТО спеціалізується на військовій тематиці. Проте, каже, ніколи не було думки змінити рід діяльності.

Між поздоровленнями, співами та іншими урочистостями свої відзнаки отримав і 33-ій канал. За колективною відзнакою прийшла і наш Генеральний директор Ольга Дядюх. Зізналася, пишається власним молодим та амбітним творчим колективом та вірить, що саме запал у серцях робить журналістику цікавою.

Журналістика – це кожна окрема історія, індивідуальне бачення та деталь, що не залишається непоміченою під пильним оком професіонала. 33-ій вітає усіх колег зі святом та дякує телеглядачам, що бачать і чують, цінують та поважають нашу працю.