Маленький мандрівник: зниклого на Хмельниччині хлопчика знайшли за кілька годин

903
0

Події розгортались у селі Смотрич Дунаєвецького району. Того дня дворічний Стефан гуляв на подвір’ї під наглядом бабусі. За словами жінки, вона на хвилину відволіклась, аби взяти теплий одяг, а як повернулась – малого на місці не було.

 Після чого старенька одразу рушила за малим, але той уже був далеко. Мати малюка у той час була в магазині. Жінка, котра, до слова, знову при надії, зізнається, що Стефан виходив за межі дому і раніше, проте його завжди вдавалось вчасно зупинити. Цього ж дня таки не вгледіли.

Знайти малого мандрівника пощастило уже близько опівночі. Для цього за тривогою «підняли на ноги»  усіх місцевих правоохоронців. До пошуків дитини долучились і десятки місцевих мешканців та 2 кінологи із собаками.  Поліціянти кажуть: розглядали усі версії,  не відкидали навіть можливість викрадення.

Усі учасники пошуків зізнаються: було важко емоційно, адже дитина дуже маленька, і не можливо передбачити, що ж за такий час із нею могло статись. Ситуацію ускладнювало й те, що місцевість тут досить болотяна, має багато горбів та річок.

На щастя, Стефана знайшли здоровим та неушкодженим. Мати малого ні на секунду не відходить від малюка та дякує усім тим, хто долучився до пошуків.