Маленький Орест Ситяк потребує допомоги небайдужих!

Маленький Орест Ситяк потребує допомоги небайдужих!

2676
0

Народився Орест 19.09.2017 року у місті Хмельницькому, і вже з перших хвилин разом із батьками та медиками почав боротьбу за своє крихітне життя.

У Ореста родова травма через лікарську помилку, внаслідок якої малюк пережив кому, реанімацію, адже пологи були дуже складні. Після народження хлопчик одразу почав монотонно скиглити. Лікарі вважали, що дитина невдовзі помре, тому навіть до реанімації забрали не одразу. Але він ВИЖИВ. Станом на сьогодні Орест ще не навчився тримати голову, погано рухається, не має смоктального рефлексу, не вміє ковтати, тому харчується виключно через зонд, приймає велику дозу ліків, які мають допомогти боротися із судомами.

У малюка комбіноване ураження ЦНС: гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, енцефалолейкомаляція, судомний псевдобульбарний синдром, синдром рухових порушень, тракційне пошкодження шийного відділу хребта, лівобічний парез Ерба.
Мама Аліна Лоєвська та близькі вже 4-й місяць ведуть непосильну боротьбу за життя свого синочка. На жаль, поки рахунок не на користь малюка! Адже чим раніше почнеться лікування Ореста, тим більше в нього шансів на життя.

Батьки намагаються використати всі можливості й вже відвідали різноманітні консиліуми, клініки. У них вдома з’явилась ціла аптека препаратів для лікування всіх недуг, які горою звалились на маленького янгола, і які часто не підходять маляті.
Фахівці німецької клініки у Дортмунді дали невтішні прогнози на лікування Ореста, проте китайські фахівці все ж говорять про можливість успішного результату. Однак є перешкода – вартість лікування і реабілітації. Це непосильна для батьків та родичів сума – 71028 $. Один курс коштує понад 11 тис. $., загалом потрібно пройти 6 курсів. Ці кошти потрібні, щоб дати шанс дитині розвиватися, вчитися рухатися та ковтати їжу.

Фінансове становище батьків зайшло в глухий кут, їм ніде взяти грошей, щоб продовжувати лікувати дитинку. Батьки Ореста просять допомогти зібрати необхідну суму.

Хлопчик єдина і дуже бажана дитинка. Мама Аліна сподівається колись почути від сина чарівне слово “мама”.
Детально стан Ореста його мати описує у Facebook – на власній сторінці https://www.facebook.com/profile.php?id=100004562537531 та у спільноті допомоги.
Реквізити для благодійності:
Картка Приватбанку Аліни Лоєвської: 5168 7573 3925 2845
Тел: 067-199-70-44 мама Аліна
+38068 029 31 68 (Бабуся) Тетяна Михайлівна