Маленькі зірки Хмельниччини сяють красою на міжнародному рівні

769
0

Краса врятує світ! Нещодавно це вкотре довели наші чарівні подоляночки. Дарина Танцюра та Алєкса Марі, не зважаючи на юний вік, стрімко підіймаються сходинками творчої кар’єри. Цього разу дівчатка підкорили суддів ХІV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», що проходив у столиці. Задача була не із простих, адже оцінювали учасників видатні художники, дизайнери, скульптори, представники шоу-бізнесу, ЗМІ та інших мистецьких течій.

Конкурс бере свій початок із 2003 року та покликаний на те, щоб популяризувати українську культуру на міжнародному рівні. Свою лепту до досягнення такої мети щорічно вносять і художні керівники нашого краю.

Для шестирічної зірочки Марі такі конкурси уже стали частиною життя. Дівчинка із трьох років подружилась зі сценою, а у чотири вже стала чемпіонкою та завойовує серця не лише українців. Марі привезла «Гран-прі» із Грузії, Польщі, Латвії та інших країн світу. За її тендітними плечима уже понад  100 конкурсів. Позиції не здала і цьогоріч, на «Світі талантів» завоювала найвищі відзнаки.

Дарина Танцюра теж має чималий стаж участі у різноманітних фестивалях та конкурсах краси. Та цей став для неї особливим. Завдяки наполегливості й амбіціям впевнено рухається вперед та підкорює сферу шоубізу.

За головну мету організатори фесту взялись виявити та підтримати дитячі таланти, а також  створити атмосферу дружби та взаєморозуміння. Аналізуючи отриманий результат, без сумніву вважають – задуманого досягли.

Таки правда, діти-наше майбутнє. Отож побажаємо нашим зірочкам, що уже сходять на обрій шоубізу, побільше творчих злетів та якомога менше болючих падінь.