«Покрова – наше свято, Бандера – наш Герой»: у Хмельницькому відбувся Марш слави героїв

683
0

«Покрова наше свято, Бандера – наш Герой». Від кінотеатру Шевченка і до Майдану Незалежності – 14 жовтня, у День Захисника України, молодіжна націоналістична формація «Фенікс» пройшла Маршем слави Героїв.

Колона рушає від кінотеатру Шевченка. Тут, здебільшого, зовсім юні патріоти. Вони – з прапорами у руках та піднесеним настроєм у серці. Для організації «Фенікс», яка завжди вирізнялася саме націоналістичним спрямуванням, це свято має своє особливе значення.

Цього дня вшановують не лише героїв-націоналістів, а й тих, хто досі захищає Україну від агресора. Молодь впевнено крокує Проскурівською. До колони долучаються містяни. Видовище фантастичне, особливо коли запалюють перші фаєри.

Під грім барабанів, патріотичні вигуки, прапорами та димовими шашками колона нагадує містянам: «Покрова наше свято, Бандера – наш Герой»

«Пам’ятай, чужинець: тут господар українець», «Наша земля – наші Герої» – Марш слави крокує Кам’янецькою. Вулицю «запалюють» неймовірними емоціями та кольорами.

Завершальні кроки колона робить на майдані Незалежності. Поруч Меморіалу Героям учасники Маршу слави схиляють голови, віддають шану полеглим воїнам та символічно спалюють вороже знамено.

Сьогоднішнє свято – надважливий привід зібратись у сучасних реаліях. Оскільки на Сході йде війна, День захисника України потрібно відзначати потужно якомога більшою кількістю людей. Як то було цього дня.

І на останок, з давніх-давен Матір Божа покрила козацтво, врятувавши від татарської навали. А сьогодні нас треба врятувати від московської навали та без дієвої влади! У цьому впевнені патріоти із «Феніксу». Молодь, яка організувала Марш слави Героїв, вважає, якщо нація буде такою ж єдиною, то й держава вистоїть!