Масова «зачистка» контейнерів на Старому ринку – що зросте натомість?

2575
0

Така пустка утворилася на, як його називають у народі, Старому ринку хмельницької «товкучки». До нас звернулися налякані підприємці, які побоюються, що за день-другий і їхнє торговельне місце будуть так само розкручувати, розбирати та зносити на металобрухт. Каже, така зачистка ще й відлякує постійних клієнтів.

Свою історію нам розповідає пан Василь. Разом із дружиною торгує жіночим взуттям із Польщі. Каже, починали разом із зародженням цієї частини ринку – ще 25 років тому. Мав багато точок по місту та й на території самого базару, але нині осів. Також мав і один контейнер на оцій пустці. Використовував його як склад.

І таких, як Василь, чимало. Усім запропонували інші місця, а це, до слова 300 контейнерів. Власники одноголосно погодилися та дійшли компромісу. 

Ситуацію роз’яснюють в адміністрації та закликають підприємців заспокоїтися. Це зараз усе виглядає не надто охайно, проте місяць-другий, і це місце просто можна буде не впізнати. Віталій Когут розповідає, змушені це робити, аби осучаснити ринок та вдихнути у нього нове життя.

Так, із 1860-и кіосків і справді 300 контейнерів зносять. Усе відбувається за погодженнями власників: комусь запропонували інші місця, інші відмовилися добровільно. Адже, зазначає, торгівлю тут вели посередньо, а більшість і того не сплачувала абонентну плату понад рік чи навіть два.

Тому вже за деякий час примірка «на картонці» у цьому місці «кане в Лету». Нові магазинчики, переконані, приваблять більше покупців, до того ж, це гарна нагода, аби покращити інфраструктуру. Тож не слід усюди шукати негатив, просто шлях до кращого часто тернистий. Результат побачимо згодом і також покажемо його вам!