Чи звільнять Хмельницький від залізних коробок?

878
0

Впродовж декількох років у сфері торгівлі панував хаос: підприємці розміщували кіоски на власний розсуд – які і де їм заманеться. І нікому до цього не було діла… дотепер. Нагадаємо, що рішення про демонтаж таких торгових точок виконавчим комітетом було прийнято ще в квітні поточного року.

Наша знімальна група провела ревізію містом, аби переконатись, чи зменшилась кількість тих МАФів, які були встановлені самовільно.

Більшість тимчасових споруд, розташованих без дозвільних документів, вже ліквідовано, або ж у процесі демонтажу. Проте є і ті, хто не підпорядкувався державі та працює у звичному для них режимі.

Ось такий куточок споживача є далеко не у всіх. Тому перевірити, чи дійсно цей чи інший кіоск працює на законних підставах – справа не легка. Адже продавці відмовляються спілкуватися, а власники, як виявилось, про зміни вперше чують.

Знесення незаконно встановлених МАФів лише звільнить зупинки та тротуари від залізних коробок. Такі заходи допоможуть облагородити місто та зробити його охайнішим.

Сподіваємось, що підприємці та влада таки знайдуть спільну мову. І вже до 15 листопада вулиці Хмельницького будуть звільнені від купи брухту.