«Мені стало зле», або Топ-5 причин, чому хмельницькі водії паркуються на заборонених місцях

231
0

«Задзвонив телефон», «мені стало погано» чи «закипів двигун» – саме так виправдовуються водії, які порушили правила паркування, однак сенс у цих словах прихований один : «Я знаю відмовки, тому зупиняю автівку, де мені забажається».  Але ж правила – одні для всіх, тому ми разом із поліцією вирушили у рейд, щоб перевірити, чи дотримуються обмежень на дорозі хмельницькі водії.

Та, здається, для тих, хто за кермом, 255 гривень штрафу –  це не гроші, адже своїх ластівок паркують мало  не на самих пішохідних переходах. На бажаючих зайняти «заборонений шматок» чекати довго не довелось.

Де перший порушник – там і перші виправдання. Відтак, копам залишилось лише перевірити документи і відпустити. Наступні недотримання правил посипались одне за одним, як і «причини» незаконної зупинки.

На всі виправдання й аргумент знайдеться, але жінку з усним попередженням теж попросили перебратися на більш вдале місце.

Тим часом, на горизонті з’явились власники авто, яке вже понад годину стоїть, межуючи із зеброю. Знали, що порушують, та надіялись, не попадуться. А забачивши поліцію, почали тікати… Намагання сховатись, ігнорування правоохоронців та телефонні дзвінки, мета яких, схоже, була «домовитися, із ким треба» – усе це не дало результатів.

Небезпека як для тих, хто за кермом, так і для пішоходів. У цьому випадку авто може стати причиною аварії. Знайшовши двох свідків, матеріали зафіксували…. але тут з’явився, як він сам представився, перехожий громадянин, якого, на диво, зацікавила саме ця ситуація. Та через кілька хвилин у чоловіка з’явились і ключі від авто, і документи на нього, що й дало йому право відігнати машину.

Якщо зараз відповідають водії, то згодом штрафуватимуть і самі машини. На підписі у Президента знаходиться документ, після затвердження якого обхитрити копів уже не вдасться, адже амінвідповідальність накладатиметься безпосередньо на авто. Пам’ятайте, що правильно паркуючись, ви не лише позбавите себе штрафів, а й убезпечитесь від нещасних випадків на дорозі.