У конкурсі «Молодий правник» юристи доводили свою майстерність та боролися за лідерство

398
0

У стінах рідної для багатьох хмельничан-юристів альма-матер відбувся фінальний етап конкурсу «Молодий Правник області».  Дійство проводиться не вперше –  минулоріч подільські правовіди уже позмагались за статус найкращих.

За головну мету координатори поставили не лише обрати лідерів, а й підвищити кваліфікацію і посприяти кар’єрному зросту молодих юристів. Прагнуть з допомогою  такого конкурсу й зростити довіру до правозахисників загалом.

Поєдинок зібрав як теоретиків, так і практиків. Учасники прагнуть не лише поділитись своїми досягненнями , а й почерпнути корисні навички та знання у колег.

На захід прибули і переможці минулорічного «Правника». Однак цього разу – у якості членів журі.

Олена Димінська минулого разу перемогла у номінації «Молодий правник-теоретик».  Це стало неабияким поштовхом у її кар’єрі: сьогодні дівчина – керівник кафедри, і на досягнутому не зупиняється.

За словами учасників, змагання викликає тільки позитивні враження та надихає на підкорення нових вершини у юридичній сфері.

Присутні жадали палкої дискусії, що і є родзинкою юрбитви. Ті, хто уже здобули статус лідерів, цьогорічним конкурсантам бажають у першу чергу впевненості, стійкості та наснаги в улюбленій справі.

А відзначать кращих із кращих не лише добрим словом та дипломом, а й цінними презентами, до того ж – у подвійно святковій атмосфері.

За словами організаторів, захід набирає обертів, адже усе більше тих, хто гідно носить звання  «Юрист», прагнуть взяти у ньому участь.  Власне, приємно бачити, що молоде покоління правників налаштоване рішуче, адже деякі із них уже вийшли на світовий рівень.