Не минуло й 5 років: у Молодіжного парку є ПЕРШІ документи

513
0

Саме так аж 5 років тому вперше з’явилася ідея парку «Молодіжний». Активісти зажадали відстояти зелену зону, адже на мальовничому клаптику землі уже планувалася забудова. Так, тут мав зрости елітний пляжний житловий масив. Усі, хто намагався б отримати золоту засмагу, проглядалися би, як під мікроскопом. Зокрема, громаді було відомо, щонайменше, про 5 будинків.

Старання активістів не були даремними. Жодні сваї тут таки забивати не почали. Натомість, Степан зініціював фестиваль “Green Fest”, який проводився саме для того, аби підтримати ідею парку. Згодом тенденцію пофестивалити підхопили й інші. Проте, і це з мертвої точки виготовлення базової документації таки не зрушило.

Жовтень 2018-го. Ця дата насправді знакова для усіх, хто хоч колись був дотичним до ідеї створення парку – чи то прибирав на території, чи то вносив ідеї. Врешті, отримали такий довгоочікуваний проект землеустрою. Це 2 ділянки загальною площею 4 га.

Красивий та ледь не казковий проект розробила молодіжна команда «Pro-простір», враховуючи пропозиції хмельничан. Серед іншого, тут буде місце для вигулу собак, спортивна зона, інтерактив та інші цікавинки, якими справді можна буде пишатися.

Про кошти, а тим більше про терміни, у стінах міської ради мовчать. Мовляв, загадувати ще далеко. Проте, розгледівши план, помічаємо одну неточність – нова об’їздна дорога, що обабіч парку, йде прямо по людським городам.