Мільярди на 2019: в облдержадміністрації обговорили бюджет на прийдешній рік

388
0

2018-й добігає кінця, а це означає, що настав час будувати плани на наступний. В облдержадміністрації обговорили бюджет на прийдешній рік. 2019-ий обіцяє бути багатим  на фінансування. Передбачено 7 з половиною мільярдів гривень, з яких 6 з половиною – це субвенції та дотації із державної казни.

У кожній галузі простежується позитивний ріст. Але, все ж, основний дохід прибуває із кишень фізичних осіб. Якщо говорити мовою цифр, то в 2019-ому зросте фінансування на допомогу малозабезпеченим сім’ям, тепер це – 2 мільйони 236 тисяч гривень, що на 110 більше, аніж торік. А от кошти на надання субсидій, як і міські, зменшаться вдвічі! Тепер на це виділять півтора мільйони гривень. Зросте мінімальна заробітна плата – вона становитиме 4173 гривні. На медицину цьогоріч відійде більше одного мільярда. І, звісно, не забули про будівництво корпусу дитячої обласної лікарні.

Що ж, усе обговорили та одноголосно підтримали! Та це був лишень базовий варіант – остаточний же затверджуватимуть уже в березні 2019-ого.