Міський пляж готується до оновлень – бо ж знову став власністю Хмельницького

1063
0

Улюблене місце відпочинку як влітку, так і взимку, відтепер знову повністю належить Хмельницькому.  Міським пляжем, котрий ще у 2007 році орендувало ТОВ «БРАВО», за мировою згодою відтепер будуть займатись комунальні служби.

За ці роки невиконання умов договору таки дали свої результати: потрощені сходи, зламані парасольки та ледь працюючі фонтанчики із питною водою. Таким сумним виглядом пляжу не задоволені і хмельничани. Кажуть: місце хоч і красиве, але потребує догляду.

На усі необхідні витратити було виділено більше 300 тис гривень. Ще одним приємним сюрпризом для містян є облаштування модульного туалету, котрий запрацює уже ближче до літа. Як нас запевнили, користування вбиральнею буде безкоштовним.  У ЖКГ розвіяли і побоювання людей, котрі гадають, що через покращення інфраструктури владці захочуть впровадити оплату за вхід на пляж. Нагадаємо, такі розмови «ходили» ще років із 10 тому, та нам пообіцяли, що хвилюватись щодо цього місцевим мешканцям не потрібно.

Хоч такі оновлення і покращать стан міського пляжу до відкриття купального сезону, але питання капітального ремонту все рівно залишається актуальним. До нього, як нас запевнили, повернуться уже згодом – нині ж усі сили націлили на облаштування Молодіжного парку.