Мітингують, перекривають дороги, і… знову мітингують: екс-міліціонери вимагають перерахнку пенсій

333
0

Коли мітинги – вже справа звична. По всій країні екс-міліціонери збираються гуртом, аби відстояти своє право на забезпечену старість. А точніше, вимагають перерахунку пенсій. І наша область – не виключення. Нагадаємо, лише місяць тому колишні правоохоронці вже стояли під стінами ХОДА. Тоді ж підготували заяву до Пенсійного фонду України. Попередні 2 роки зверталися в усі можливі державні установи, а разом з тим і до пана Авакова, який обіцяв їм мало не «золоті гори». Та час йде, а змін не видно.

Протестуючі бідкаються, адже прожити на пенсію, яка менша від мінімальної заробітної плати – складно. Кажуть, теперішні виплати коливаються від півтори до трьох тисяч гривень.

Сьогодні віче колишніх правоохоронців представило люду і свою заяву до Прем’єр-міністра України та просили підтримки у місцевих депутатів.

Наші посадовці пообіцяти – пообіцяли, та чи дотримають свого слова – побачимо згодом. Екс-міліціонерам залишається тільки в черговий раз чекати відповіді «зверху». Однак на мітингові чоловіки не зупинилися та поблизу філармонії зупинили авторух.  Вже вкотре. Запевняють, за відсутності змін вживатимуть радикальніших заходів.