Навколо собачого притулку знову пристрасні баталії

632
0

Зібралися, аби врятувати барбосам життя.  Питання чотирилапих безхатьків підіймалося у нашому місті не раз.  Волонтери виступали проти вбивства тварин та скаржилися на неналежні умови для собак… тож ще влітку минулого року захотіли, аби тодішній притулок «Добро» перейшов під опікунство громадської організації «Врятуй життя».

Міські владці ініціативу активістів  не підтримали. І вже у вересні 2016-го року притулок «Добро» став «Центром поводження з тваринами» , а в крісло керівника сів  такий собі Олександр Бойченко. Саме його роботою і не задоволені волонтери  та працівники  самого стерилізатора.  Жінки розповідають: у всіх інших країнах та містах собаки нагодовані та поліковані. А з часу приходу нового начальника – псів не впізнати. Він не лише не дозволяє барбосам виходити з кліток, але й не впускає  на територію небайдужих містян – так зазначають протестувальники.

Жаліються волонтери і на нелюдське ставлення. Мовляв, у притулку принизливо поводяться не лише з тваринами, але з їхніми доглядальниками.  

Спершу активісти були налаштовані вкрай рішуче. Втім, до владних кабінетів так і не дійшли.  Написали заяву  із вимогами керманичу міста та вирушили по домівках.  Ми ж без коментарів справу не полишили – та поспілкувалися із головним комунальником.  Сам Василь Новачок на благання волонтерів не зважає, каже: на посаду директора «Центру поводження з тваринами» обрали хорошу кандидатуру. І нехай умови у притулку не найкращі – такі дісталися від попередників, і  Олександр Бойченко  усіма силами намагається роботу в закладі таки поліпшити.

Отож, змінювати керівника притулку владці не збираються, принаймні у найближчому році. Знімальна група хотіла почути думку й самого Олександра Бойченка,  втім , як виявилося,  волонтери нас випередили. І опісля мітингу вирушили до притулку з’ясовувати стосунки з директором.

Сам Бойченко спілкуватися з нами не забажав…

А поки навколо чотирилапих тривають сутички між новопризначеним директором та громадськими організаціями, тваринам доведеться жити  у не зовсім належних умовах.  Залишається сподіватися, що у 2018-му вони таки стануть ліпшими, адже на той час у Хмельницькому планується будівництво сучасного притулку з усім необхідним.