Нагорода для лісівників: за чистий ліс, продуктивну роботу та успішний результат

260
0

Неможливо не помітити, як модернізується ліс в Україні загалом та на Хмельниччині зокрема. Забуваються застарілі стереотипи, а лісівники демонструють, як йдуть в ногу з часом, застосовуючи сучасні технології для догляду та охорони зелених насаджень. Освоювати нові технології розпочали ще кілька років тому. Так, до прикладу, аби запобігти масштабним пожежам, уже не потрібно лізти на вежу та вглядатись в простори – достатньо просто уважно вдивлятися у монітор комп’ютера.

 Та не пожежною безпекою єдиною. Лісівники вирішили підкорювати і ринок у Інтернеті . Відтепер аби придбати той чи інший товар, покупцеві не потрібно й з дому виходити, варто лише знайти необхідну продукцію у електронному магазині. Уся ця налагоджена системна робота приносить державі не тільки неабияку користь, а й прибуток. Як зазначає очільник структури, досягають таких результатів важкою працею сотень працівників по усій області.

Усі вищезазначені заслуги, певні лісівники – це, безперечно, колективна робота, але без мудрого наставника такого результату навряд чи б досягли. Петро Степанович на посаді керівника уже більше року , зізнається таку роботу в першу чергу потрібно робити з душею. А   ще одним підтвердженням того, що так воно і є слугує нагорода, котру  керівник лісового господарства отримав за ініціативи президента країни. Як говорить сам, у ній є частинка кожного працівника лісової галузі Хмельниччини, адже у цій справі всі працюють як один – заради спільної мети.

Та навіть після заслуженого визнання лісівники зупинятись не збираються. Уже наперед продумують плани розвитку лісової сфери і надалі. Зізнаються, дуже щасливі, що їх професія нині знову звучить гордо.