Вперше за часи незалежності: нагороди Верховної ради удостоїли двох хмельницьких поштарок

546
0

Валентина Андріївна із 69-и років свого життя 37 присвятила роботі у пошті. Ще у 80-у році почала працювати листоношею, свою працю не покидає і досі. Її мікрорайон – Львівське шосе. Каже, там знає кожен камінчик.

За клопітку працю та вірність професії нині отримала урочисту нагороду від Верховної ради України. Традиційно – цінний подарунок, медаль та грамота «За особливі заслуги перед українським народом».

Срібну медаль цього дня отримала й колега Валентини, оператор відділення поштового зв’язку Тетяна Грищук. Розповідає, на пошті знайшла своє покликання і не сходить із цього шляху.

Зазначимо, за часи незалежності України хмельницькі поштарі нижчої ланки не отримували нагород такого рівня. І це, безумовно, має стати гарною традицією.

Почесні відзнаки вручав наш земляк, колишній міський голова, а нині – депутат Верховної ради. Зізнався, сам теж не нехтує послугами нашої пошти.

Хоча, на правду, діляться, відзнаки – це, звісно, приємно. Але ще було б приємніше отримувати гідну винагороду за власну працю. Середня заробітна плата на пошті – 3 тисячі.

Тож вітаємо наших хмельничанок та бажаємо, аби Ваше покликання дозволяло почувати себе не лише щасливими, а й заможними.