Із вудками, у бушлатах… та ще й застережені: рятувальники нагадали правила безпеки рибалкам

418
0

Попри те, що показники температури кожного дня «стрибають» від плюса до мінуса, від самого ранку місцеві рибалки уже чатують на довгоочікувану здобич. Місць для такого «полювання» довго шукати не доводиться. На теренах Хмельниччини налічується понад 1,5 тисячі ставків та близько 200 великих та середніх річок.

Микола Михайлович – вудкар із 40-річним стажем, однак більш за все полюбляє зимову риболовлю –  зізнається,є у ній якась особлива романтика. Чоловік каже: скільки не бував на льоду, на щастя, надзвичайних ситуацій не траплялось, але у разі чого, запевняє, правила поведінки знає.

Для таких  затятих рибаків, як Микола Михайлович, вкотре нагадати про правила безпеки на кригу вийшли й працівники ДСНС, аби ще раз застерегти та вручити пам’ятки із необхідною інформацією.

Рятівники кажуть: люди ці листівки, скоріше за все, не читатимуть, та якщо завдяки таким рейдам вдасться достукатися хоч до когось – це вже результат. Вудкарі ж, у свою чергу, чемно переглядають вказівки та зізнаються: більше покладаються на власний досвід та відчуття.

Благо, з того часу, як водойми цьогоріч вкрилися кригою, у Хмельницькому трагічних випадків не зафіксовано. Проте, повідомити хмельничан про правила поведінки та що робити, коли тріщить під ногами – зайвим не буде.

Ні можливе потепління, ні застереження рятівників  не виходити на лід при «плюсі» затятих рибалок не лякають. Та головне, щоб хобі було не тільки захоплюючим, але й безпечним. Для цього власного досвіду буває замало.