Надія на життя для Івана: у хлопця рак крові

3083
1

Рік тому життя родини Цапук змінилося назавжди. 17-річному Іванові поставили страшний діагноз – рак крові. Хлопчик має певні вади ще із самого дитинства, з якими родини навчилася жити. Та день, коли лейкемія постукала у двері, мати пам’ятає і досі.

Родина родом із міста Березне, що на Рівненщині. Мати працювала викладачем у коледжі, батько – заробітчанин. Ні для кого не секрет – лікування раку коштує надто дорого. За плечима родини уже 2 хіміотерапії та 3 високодозовані курси. Однак, для повного одужання необхідна операція із пересадки кісткового мозку. Донора серед родичів немає, тож потрібно їхати закордон.

Хлопець виснажений. Імунітет знизився, а сісти на улюблений велосипед Іван може лише після одужання. Та у планах на майбутнє – мужня професія пожежника.

Мрії про повноцінну молодість та порятунок можуть здійснитися, проте тільки якщо увесь світ зголоситься підтримати хлопця. 150 тис. доларів – захмарна сума для звичайної родини, а у випадку Івана ще й потрібна якомога швидше.

Реквізити та номер банківського рахунку Ви можете побачити на екрані та на нашому сайті у розділі «Допомога». Для Івана кожна гривня може стати вирішальною і подарувати йому надію на життя без бід та без смертельної хвороби. Не будьте байдужі до чужого горя.

  • Руслан

    За оздоровлением от онкологических и хронических заболеваний новым методом предупреждения и уничтожения рака советую обратится в ЧП “Международный оздоровительный центр “ПИМ” город Хмельницкий улица Каменецкая 94.
    Сайт Центра http://www.mocpim.com/
    На сайте есть контакты Центра.
    Оздоровительная Программа “Возвращение Здоровья от раковых и хронических болезней” состоит из 4 курсов. Приём 24 недели. Аналогов в Украине и в других странах нет.