Найкращий дільничний області: працівнику Деражнянського відділення поліції вручили «Срібний щит»

595
0

Олександр Березюк працює в правоохоронних органах уже 20 років, 15 з яких – на посаді дільничного. Родина Олександра із Деражні, чоловік також вирішив жити і працювати на малій батьківщині. Й навіть коли йому пропонували високі посади – відмовлявся, адже не може просто покинути свою дільницю. Опікується немаленькою територією:  22 села, а це – 10 сільських рад та 6 тисяч мешканців.

Громадяни кажуть, Сашко, як його тут називають, справляється з усіма поставленими перед ним завданнями. Завжди знаходить час для кожного місцевого жителя, чи не усіх знає на ім’я. Навіть привозить одиноким пенсіонерам пакунки з продуктами чи господарчі товари. Тобто, окрім прямих обов’язків, зближається з населенням шляхом  волонтерської діяльності.

Окрім того, Олександр ще й має добре розвинені психологічні навики, адже завжди допомагає вирішити ті чи інші суперечки між людьми.

Просто добре виконувати свої обов’язки – замало, аби стати хорошим працівником. В першу чергу, треба любити те, що робиш, відповідально підходити до справи і опікуватися людьми, для яких працюєш.