Нарколабораторія у власному домі

581
0

37-річний житель Хмельницького перетворив свою кухню на міні-виробництво наркотичних речовин – «варив» амфетамін. Чоловік каже, що справою займався пів року, а знання здобував через Інтернет мережу.

Наркозалежність, як стиль і спосіб життя. Затриманий зізнається, що вже давно вживає психотропні речовини і раніше притягувався до відповідальності за зберігання та збут наркотичних засобів. Шкода тільки висновків не зробив.

Клієнтів не шукав – вони самі його знаходили. Запевняє,покупців мав не багато, проте стабільних. А от у помешканні проживав не сам, а з дружиною від якої свій незаконний «бізнес» вдало приховував.

У помешканні «наркоділка» знайшли амфетамін, канабіс, саморобні пристрої для вживання наркотиків, різноманітні реагенти, колби, посудини, ваги та холодильник, які використовувались для виготовлення зілля.

До 10 років позбавлення волі, а можливо і більше. Після проведення усіх експертиз чоловіка можливо притягнуть й до інших статей. А ми ж не втомлюємося повторювати, вживання наркотиків – це не лише «кайф», а залежність, яка супроводжується – зіпсованим життям.